Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

diecezja siedlecka

Utworzony przez Gość, 19 sierpnia 2013 r. o 18:44
Przede wszystkim prof. mówił nie o zamachu, ale o dokumentach. A jak zachował się i zachowuje rząd w sprawie Smoleńska? Czy naprawdę tego nie widzisz? Czy tylko udajesz?
Profesor powiedział podczas dyskusji w 1 pr TVP że ma dokumenty świadczące o tym że to był zamach . Zapytany o te dokumenty stwierdził ze je ...kupił Chodziło min. o ułożenie szczątków samolotu . Teraz powiedział że to był świadomy blef . Jeżeli ktoś nie mając niezbitych dowodów oskarża innego człowieka o morderstwo to świadomie grzeszy przeciwko ósmemu przykazaniu . Przypominam też o istnieniu piątego warunku sakramentu pokuty .Jeżeli Kaczyński toleruje takich ekspertów w swoim otoczeniu to znaczy że świadomie sieje nienawiśc w Narodzie .Przypomnę też że kłamstwo ( a tym posłużył się Rońda ) pochodzi od szatana i jest jego wymysłem .Jezeli Kaczyński popiera kłamstwo to komu tak naprawdę służy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim prof. mówił nie o zamachu, ale o dokumentach. A jak zachował się i zachowuje rząd w sprawie Smoleńska? Czy naprawdę tego nie widzisz? Czy tylko udajesz?
A kogo kurfa obchodzi ten Smoleńsk???? Ludzie już mają dość tego Smoleńska i baranów co wkoło pi@rdolą o tym Smoleńsku. Ludzie chcą godnie żyć a nie o Smoleńsku pi@rdolić. Co roku na świecie rozbija się kilkanaście samolotów i ludzie ginęli i będą ginąć a tylko człowiek z odchyłami w koło o tym mówi czy to artykuł o sporcie czy o księżach czy astronomii. Człowiek z problemami emocjonalnymi wszędzie widzi Smoleńsk. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację nasz wódz i guru Jarosław Stary Kawaler jest OK. Jarosław Stary Kawaler jest wspaniałym człowiekiem. Tak samo wspaniali są księża co molestują dzieci i ministrantów i też wspaniali są księża co kryją pedofilię w Wtykanie. Wszyscy są wspaniali.
Masz rację, nasz wódz i guru Tusk i jego ekipa są najwspanialsi! Świetnie się nami bawią jak marionetkami. Obdzierają z ostatniego grosza, z patriotyzmu, z kultury narodowej!!! A to wielka sztuka kochania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo kurfa obchodzi ten Smoleńsk???? Ludzie już mają dość tego Smoleńska i baranów co wkoło pi@rdolą o tym Smoleńsku. Ludzie chcą godnie żyć a nie o Smoleńsku pi@rdolić. Co roku na świecie rozbija się kilkanaście samolotów i ludzie ginęli i będą ginąć a tylko człowiek z odchyłami w koło o tym mówi czy to artykuł o sporcie czy o księżach czy astronomii. Człowiek z problemami emocjonalnymi wszędzie widzi Smoleńsk. :D
Żebyś mógł żyć trzeba wyjaśnić Smoleńsk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo kurfa obchodzi ten Smoleńsk???? Ludzie już mają dość tego Smoleńska i baranów co wkoło pi@rdolą o tym Smoleńsku. Ludzie chcą godnie żyć a nie o Smoleńsku pi@rdolić. Co roku na świecie rozbija się kilkanaście samolotów i ludzie ginęli i będą ginąć a tylko człowiek z odchyłami w koło o tym mówi czy to artykuł o sporcie czy o księżach czy astronomii. Człowiek z problemami emocjonalnymi wszędzie widzi Smoleńsk. :D
Zgadzam się z tobą i dodam tylko ze trzeba być okrutnym politycznym egoistą żeby przypominać co dzień rodzinom ofiar o ich traumie jak to robi Macierewicz do spółki z Kaczyńskim . Dodam tylko ze smieszy mnie mówienie ze tam zginęła polska elita bo od kiedy to posła można zaliczyć do elity narodu ? Czy człowiek który za życia nurzał się w szambie układów politycznych stanie się święty tylko dlatego ze zginął w wypadku lotniczym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo kurfa obchodzi ten Smoleńsk???? Ludzie już mają dość tego Smoleńska i baranów co wkoło pi@rdolą o tym Smoleńsku. Ludzie chcą godnie żyć a nie o Smoleńsku pi@rdolić. Co roku na świecie rozbija się kilkanaście samolotów i ludzie ginęli i będą ginąć a tylko człowiek z odchyłami w koło o tym mówi czy to artykuł o sporcie czy o księżach czy astronomii. Człowiek z problemami emocjonalnymi wszędzie widzi Smoleńsk. :D
Ks.Antoni gdzie się jeszcze uchowałeś wśród tych baranów-nieprawdopodobne?! Masz rację co do przesytu tych informacji. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tobą i dodam tylko ze trzeba być okrutnym politycznym egoistą żeby przypominać co dzień rodzinom ofiar o ich traumie jak to robi Macierewicz do spółki z Kaczyńskim . Dodam tylko ze smieszy mnie mówienie ze tam zginęła polska elita bo od kiedy to posła można zaliczyć do elity narodu ? Czy człowiek który za życia nurzał się w szambie układów politycznych stanie się święty tylko dlatego ze zginął w wypadku lotniczym ?
Ty nawet nie rozumiesz, co znaczy słowo elita i kto stanowi elitę. Życzę oświecenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty nawet nie rozumiesz, co znaczy słowo elita i kto stanowi elitę. Życzę oświecenia!
Elitą na pewno nie są posłowie . Jeżeli ktoś myśli inaczej to ja też życzę oświecenia . A pod Smoleńskiem zginęli ludzie .Po prostu . W Katyniu i innych obozach  zginęło 22 tysiące oficerów i jakoś Kaczyński z Macierewiczem nie mówią o tym . W wojnę zginęło 6 milionów Polaków i też cisza w pisie Jak dla mnie właśnie to jest nienormalne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo kurfa obchodzi ten Smoleńsk???? Ludzie już mają dość tego Smoleńska i baranów co wkoło pi@rdolą o tym Smoleńsku. Ludzie chcą godnie żyć a nie o Smoleńsku pi@rdolić. Co roku na świecie rozbija się kilkanaście samolotów i ludzie ginęli i będą ginąć a tylko człowiek z odchyłami w koło o tym mówi czy to artykuł o sporcie czy o księżach czy astronomii. Człowiek z problemami emocjonalnymi wszędzie widzi Smoleńsk. :D
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elitą na pewno nie są posłowie . Jeżeli ktoś myśli inaczej to ja też życzę oświecenia . A pod Smoleńskiem zginęli ludzie .Po prostu . W Katyniu i innych obozach  zginęło 22 tysiące oficerów i jakoś Kaczyński z Macierewiczem nie mówią o tym . W wojnę zginęło 6 milionów Polaków i też cisza w pisie Jak dla mnie właśnie to jest nienormalne .
Człowieku opamiętaj się ,dzięki właśnie Kaczyńskiemu i takich jak on dopiero możesz mówić o Katyniu i o innych 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku opamiętaj się ,dzięki właśnie Kaczyńskiemu i takich jak on dopiero możesz mówić o Katyniu i o innych 
A co mnie obchodzi Smoleńsk, co mnie obchodzi Katyń, co mnie obchodzi Kaczyński, co mnie obchodzi Tusk, co mnie obchodzą księża pedofile? Ja patrzę aby mieć dużo pieniędzy,mieć co pić i piękne dziewczyny wyrywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie obchodzi Smoleńsk, co mnie obchodzi Katyń, co mnie obchodzi Kaczyński, co mnie obchodzi Tusk, co mnie obchodzą księża pedofile? Ja patrzę aby mieć dużo pieniędzy,mieć co pić i piękne dziewczyny wyrywać.
Wynaturzenie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku opamiętaj się ,dzięki właśnie Kaczyńskiemu i takich jak on dopiero możesz mówić o Katyniu i o innych 
Czyli uważasz ze kłamstwo prof.Rońdy to rzecz normalna ? No to pogratulować "obywatelskiej " postawy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie obchodzi Smoleńsk, co mnie obchodzi Katyń, co mnie obchodzi Kaczyński, co mnie obchodzi Tusk, co mnie obchodzą księża pedofile? Ja patrzę aby mieć dużo pieniędzy,mieć co pić i piękne dziewczyny wyrywać.
Doprawdy ,że tylko tyle potrzeba ludziom  do szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elitą na pewno nie są posłowie . Jeżeli ktoś myśli inaczej to ja też życzę oświecenia . A pod Smoleńskiem zginęli ludzie .Po prostu . W Katyniu i innych obozach  zginęło 22 tysiące oficerów i jakoś Kaczyński z Macierewiczem nie mówią o tym . W wojnę zginęło 6 milionów Polaków i też cisza w pisie Jak dla mnie właśnie to jest nienormalne .
A no nie są! A czy umiesz wyliczyć pasażerów lotu, którzy zaliczyć należy do elity? I jeszcze jedno pytanie: a gdzie i po co leciał śp. prezydent L. Kaczyński? Pasażerem lotu do Katynia miał być także J. Kaczyński. Ze względu na chorobę matki, musiał zostać w Warszawie.   Więc po co te bzdury pleciesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli uważasz ze kłamstwo prof.Rońdy to rzecz normalna ? No to pogratulować "obywatelskiej " postawy ...
Nadzwyczajny ciemniaku ty nie rozumiesz, co się do ciebie mówi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadzwyczajny ciemniaku ty nie rozumiesz, co się do ciebie mówi!
To może wytłumacz profesora Rońdę , przecież w tv trwam powiedział wyraźnie że to co mówił na temat smoleńska to był BLEF czyli kłamstwo . Czy uważasz że to nie jest używanie ludzkiej tragedii do walki politycznej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie obchodzi Smoleńsk, co mnie obchodzi Katyń, co mnie obchodzi Kaczyński, co mnie obchodzi Tusk, co mnie obchodzą księża pedofile? Ja patrzę aby mieć dużo pieniędzy,mieć co pić i piękne dziewczyny wyrywać.
No to ty jesteś Rumunem czy żydem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może wytłumacz profesora Rońdę , przecież w tv trwam powiedział wyraźnie że to co mówił na temat smoleńska to był BLEF czyli kłamstwo . Czy uważasz że to nie jest używanie ludzkiej tragedii do walki politycznej ?
Co się czerwony BUCU czepiasz Rońdy,kaszubski żyd obiecywał Irlandię i wielkie G.Ó.W.N.O. z tego wyszło !!!!  o wiele POważniejsza sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się czerwony BUCU czepiasz Rońdy,kaszubski żyd obiecywał Irlandię i wielkie G.Ó.W.N.O. z tego wyszło !!!!  o wiele POważniejsza sprawa.
Rońda skłamał bo mu Macierewicz kazał gdyż Kaczyński krzykną spieprzaj dziadu ludzie mają wierzyć w te głupoty co my pieprzymy że to był zamach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...